Franczyza

zasady współpracy franczyzowej

W ramach współpracy franczyzowej sieć oferuje kompleksową wiedzę na temat biznesu, szkolenia na początku i w trakcie działalności. Dodatkowo partner sieci korzysta ze wsparcia zarówno struktur centralnych, jak i stałej opieki doradców regionalnych. Franczyzobiorca może również liczyć na pomoc przy projektowaniu lokalu zgodnie ze standardami wizualnymi sieci oraz wyposażenia w specjalistyczny sprzęt gastronomiczny. Franczyzobiorca zapewnia też wsparcie w zakresie rekrutacji i szkolenia pracowników oraz obsługę logistyczną placówek. W ramach współpracy franczyzowej oferujemy:

  • weryfikacja lokalnego rynku pod względem konkurencji i analizę
  • lokalizacji przyszłej placówki
  • pomoc przy otwarciu
  • kompleksowe szkolenia z zakresu zarządzania biznesem, personelem oraz obsługi klienta
  • gotowe i skuteczne rozwiązania marketingowe
  • pełne wsparcie IT
  • opracowaną i aktualizowaną dokumentację HACCP
  • sekrety technologii produkcji soczystych kurczaków w chrupiącej panierce.
  • pełne wsparcie sztabu specjalistów przez cały okres

biznes dla wszystkich

Właścicielem restauracji Red Hot Chicken może zostać każdy, nie musi być to osoba z doświadczeniem w gastronomii, wystarczy zaangażowanie, energia i chęć do nauki; resztą zajmiemy się my.

niski koszt inwestycji

Suma inwestycji to ok.70 tys. PLN, choć może to być znacznie mniejsza kwota. Połowę tej sumy stanowi inwestycja w sprzęt gastronomiczny, który można leasingować. Druga połowa to koszty związane z remontem i adaptacją placówki do potrzeb sieci. Wykonując remont własnymi siłami można szukać w ramach tych działań oszczędności nawet do 50%.

szybki zwrot z inwestycji

Biznesplan zakłada zwrot z inwestycji przy prowadzeniu lokalu o powierzchni ok. 50m2, z niewielką salą konsumpcyjną oraz sprzedażą z dowozem w ciągu 1 roku.
Przyspieszenie zwrotu z inwestycji może nastąpić w sytuacji prowadzenia placówki na zasadzie „interesu rodzinnego”, wówczas koszty prowadzenia restauracji Red Hot Chicken znacząco się obniżają, zyskując jeszcze większą jej rentowność.

skuteczna analiza kosztów

Szybki zwrot z inwestycji możliwy jest dzięki zoptymalizowanemu pod kątem kosztów, wielokrotnie analizowanemu i modyfikowanemu w fazie testów w restauracji własnej – food cost’owi, specialistycznemu narzędziu kalkulacyjnemu, niezbędnemu w prowadzeniu profesjonalnego biznesu gastronomicznego.
Narzędzie to jest udostępniane każdemu Franczyzobiorcy.

nowoczesny koncept

Mobilna reklamaNiepowtarzalna nazwa, logotyp, layout oraz nowoczesny wizerunek restauracji. Mastergrupa, właściciel konceptu zapewnia kompleksowe rozwiązania dotyczące funkcjonowania marki z niepowtarzalną nazwą i logotypem oraz unikatowy design. Stworzyła nowoczesną, oznaczoną logiem Red Hot Chicken, estetyczną, profesjonalną i jednocześnie praktyczną linię opakowań jednorazowych do pakowania produktów. Ubiór personelu został specjalnie zaprojektowany i zunifikowany jako wyróżnik sieci. Produkty do domów klientów dowożone są specjalnie obrendowanym samochodem firmowym, spełniającym poza funkcjami praktycznymi rolę mobilnej reklamy.

profesjonalna technologia marynaty i panierki w najlepszej cenie

Marynata do kurzczakaOryginalna technologia produkcji opracowana przez profesjonalnych technologów gwarantuje wysoką i zawsze niepowtarzalną jakość skrzydełek, polędwiczek oraz nóżek w dwóch liniach smakowych: łagodnej i pikantnej.
Charakteryzują się one wyjątkową soczystość oraz oryginalną nutą smakową dzięki starannemu procesowi marynowania w specjalnej mieszance ziół, jest to wynik wieloletnich prac specjalistów – technologów nad jakością oferowanych przez nas marynat i panierek. Po kilku latach testów oraz sprawdzeniu w praktyce w placówce własnej możemy zaoferować naszym Partnerom profesjonalną współpracę w tym zakresie. Oferujemy jednocześnie najniższe ceny marynat i panierek na rynku.

fachowe techniki sprzedaży

Zapewniamy kompleksowe, wieloetapowe szkolenia dla personelu z zakresu skutecznego wykorzystania technik sprzedaży dla zwiększenia obrotu produktami Red Hot Chicken oraz szkolimy Franczyzobiorców w zakresie zarządzania biznesem i personelem.

skuteczny marketing i promocja centralna

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sieciami gastronomicznymi pozwala nam na zastosowanie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań marketingowych dla sieci poprzez działania centralne jak i indywidualne, dostosowane do potrzeb lokalnych placówek.

sprawdzone rozwiązania

Oferujemy rozwiązania praktyczne (a nie tylko teoretyczne) służące wyeliminowania każdego słabego punktu w łańcuchu dostawa – produkcja – sprzedaż. Dwudziestoletnie doświadczenie w gastronomii w zakresie prowadzenia lokali własnych jak też zarządzania siecią lokali oraz skrupulatna analiza funkcjonowania własnego lokalu Red Hot Chicken pozwalają nam na przekazanie Franczyzobiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia restauracji co skutkuje wyeliminowaniem w fazie projektowania, rozruchu i właściwej pracy placówek franczyzowych wszystkich „słabych punktów”w ich działaniu. Zwiększa to znacznie szansę na sukces placówek i satysfakcję finansową Franczyzobiorców.

idealny pomysł na biznes,

skontaktuj się z nami, zaproponujemy skuteczne rozwiązania dla Ciebie!

+48 517 517 401